2016 m. sausio 18 d., pirmadienis

"Haus" produkcija - patrauklus kokybės ir kainos santykis!

Betoninių blokelių "Haus" sistemos yra efektyvus ir racionalus pasirinkimas statant individualius gyvenamuosius namus. Pamatams, sienoms, perdangoms ir kitoms namo dalims skirti. "Haus" gaminiai pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu."Mūsų gaminiai patinka ne tik statytojams ir užsakovams. Juos mėgsta statybų meistrai, profesionalūs mūrininkai, statybininkai, nes su "Haus" blokeliais yra paprasta ir lengva dirbti, juos nesudėtinga montuoti", - sako UAB "Vilniaus betono gaminiai" atstovas Karolis Valiukevičius.

"Haus" blokeliai yra 100% natūralus produktas. Bloekelių gamybai naudojamos žaliavos neturi žmogaus sveikatai kenksmingų medžiagų. Visos "Haus" blokelių gamybai reikalingos sudėtinės dalys yra kilusios iš gamtos: žvyras, smėlis, cementas ir vanduo.

"Be jokios abejonės, didžiausias mūsų konkurencinis pranašumas yra patraukli kaina, - pastebi K. Valiukevičius. - Kam mokėti už mūro blokelių storį ar jų izoliacines savybes, jei vis tiek ant išorinių sienų įrenginėjame šilumos izoliacinį sluoksnį, Ant "Haus" blokelių mūro sienos galima montuoti bet kokios storio ir bet kurios konstrukcijos - tiek vėdinamą, tiek ir tinkuojamą - šilumos izoliacinį sluoksnį. Tokiu būdu galima pasiekti norimą, net ir pačią efektyviausią, pasyviems ar energiškai efektyviems pastatams reikiamų atitvarų šilumos izoliacinę varžą".

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą